سبد خرید من
جمع کل :
-
تخفیف :
-
مالیات :
-
قابل پرداخت :
-
پنج شاهکار ساهت های زنانه در سال 2020
فیگورات
7/بهمن/1400

معرفی پنج مدل از پنج برند پرفروش و محبوب

پنج شاهکار ساعت های زنانه از برندهای Watchs & Wonders در سال 2020

سالی که برندهای watches & wonders معرفی شدند؛مجموعه­ای از ساعت های زنانهای هستند که ما نمیتوانیم این مجموعه را از نزدیک ببینیم یا آنها را لمس کنیم. ساعت­های زیر که در ماه آوریل در ژنو معرفی شدند و بطورکلی بهترین ساعت­های زنانه را ارائه کردند که­ دارای خلاقانه­ترین طراحی فنی موتورها که مناسب با مچ دست بانوان است،میباشد. استفاده از تکنیک­های نوآورانه در طراحی با الماس برای ایجاد درخشش بیشتر، اجرای تأثیرگذارتر، قطعات نمادین با جزئیات جدید و به ­­روز شده و طراحی مدرنی که قابل تصور نیست.

 

Jaeger-LeCoultre Reverso One

 

Reverso بعنوان یک ساعت ورزشی برای بازیکنان چوگان که میخواستنداز شیشة روی ساعت خود محافظت کنند معرفی شد قبل از شیشه ساعت­هایی که از یاقوت کبود بودند اما Jaeger-Lecoultre ورژن زنانه را حداقل از سال 1931 ساخته بود که ریورسو از قطعه­ای از این دوران الهام گرفته است. رنگ قرمز براقی که در صفحة ساعت استفاده شده نتیجة چندین لایه از لاک بر روی یک الگوی آفتابی قوس­دار در هم­ تنیده است که بنام Flinque شناخته شده است. ترکیب دو رنگ پرداخته شده که براق­تر از لاک معمولی و روشن­تر از طرح گیلوچه معمولی است.تطبیق بند چرمی کروکودیلی قرمز شرابی باعث نمود و جلوة بیشتر شده است، جنس استیل ضدزنگ بدنة ساعت که کاملاً پوشاننده است به طول 40 میلیمتر و عرض 20 میلیمتر وضخامت 7.9 میلیمتر که پولیش بالایی شده است. بدنة ساعت از پشت خالی است و این عمدی طراحی شده است تا صاحب آن بتواند زمان مهم و یا پیام خاص و یا طراحی­ای که بخواهد روی آن حکاکی کند. یک ردیف که شامل 27 الماس که در مجموع 0.3 قیراط است که در حاشیه بالایی و پایینی بدنه قرار داده شده، مجموعه­ای از الماس برای اینکه تا جایی که ممکن است با فلز کمتری احاطه شده باشد و همچنین درخشش بیشتر ایجاد کند. موتور آن کوارتز است.
 

Hermès Cape Cod Martlée

هرمس در اینجا ترفندی را از نیمکت جواهرات وام گرفته است، طرح ضربه­های چکشی روی تمام بدنة ساعت،عملی که معمولاً روی طلا انجام شده است به این دلیل که طلا نرم­تر است، اما در اینجا از این استیل ضدزنگ استفاده شده است. صفحة مربع که به شکل مشخصی در یک مستطیل تعبیه شده است. Martlée کلمه­ای است فرانسوی برای ابزاری که مانند چکش ایجاد کنگره می­کنند و انجام این کار بر روی استیل ضدزنگ بسیار سخت­تر از طلا می­باشد. انتهای حفره­دار جلوه ای از نور و سایة جالبی ایجاد می­کند که شکل خاص و منحصربه­فردی در بدنه و قاب ساعت به­ وجود می­آورد. صفحة ساعت نیز مانند بدنه چکش خورده است که در نهایت با لایه­ای از لاک مات در لایه­هایی از ذغالی تا سیاه به پایان می­رسد. بدنة این ساعت کمی متفاوت با دیگر صفحات است. حتی نیم­بندی که بند را به بدنة ساعت متصل کرده نیز چکش­ کاری شده است. بند چرم گوسالة بارنیای آن نیز می­تواند تک یا دولایه باشد. موتور آن کوارتز است.

 

Cartier Maillon de Cartier

 

کارتیه عنوان کرد امسال نسخة مجدد Pasha را منتشر می­کند، Pasha ابتدا در دهة 80 بعنوان مشهورترین ساعت ورزشی برای آقایان شروع به تولید کرد اما به­ سرعت به پرفروش­ترین برند زنانه تبدیل شد، اما این­ دوره نوآوری واقعی، Maillon de Cartier خبر واقعی کارتیه امسال است. تمرکز ساعت روی دستبند طلای 18 عیار است، یک سبک پیچدار در بند که به­صورت مرتب در نقطة مبدأ و مأخر هم در یک ردیف اریب قرارگرفته­اند. ساختار دارای لایه در گوشه­ها به شکل ایده­آلی با اعداد رومی که نماد اصلی کارتیه است هماهنگ شده و این ساعت بسیار کارآمدتر از یک قطعه طلای زمخت است. ماری لور،مدیر تولید ساعت­های کارتیه؛ "ما می­خواستیم دستبند را حذف و با این طراحی به نسبت زیادی از آن فراتر برویم". مأموریت انجام شد. Maillon de Cartier با طلای 18 عیار در رنگ­های رزگلد، زرد و سفید عرضه می­شود و دارای گزینة نگین الماس­دار نیز می­باشد. قطعه طلای سفید کاملاً پوشانده شده است. نسخه­های طلای زرد صفحة ساعت با لاک آبی یا مشکی به­صورت اریب به بند متصل شده است. بند در قسمت جلو که اریب می­باشد با الماس هاهماهنگ و تنظیم می­شود. موتور این ساعت کوارتز است.

 

Piaget Limelight Gala

مجموعة Limelight Gala Piaget در ابتدا در سال 1973 معرفی شد اما امروزه نیز جدید به نظر می­رسد. طراحی متمایز با بازوهای نامتقارن که از طرف بدنة ساعت ادامه پیدا کرده بدون تغییر است و بنظر می­رسد برای الماس طراحی شده است. الماس­ها با استفاده از تکنیک برش در طلایی که بصورت پنجه یا شیار تراشیده شده قرار میگیرند برای اینکه فلز کمتری سنگ را احاطه کند. که از این طریق نور بیشتری می­تواند وارد صفحه شود و از طریق سطوح کوچک لبه بازتاب و منعکس شود. این فرآیندی است که درخشش الماس را ایجاد می­کند. مدل­های جدید با الماس یا یاقوت کبود و همچنین جواهراتی که ارزشمندند اجرا شده است که در آن 12.42 قیراط الماس برش­ خورده وجود دارد. صفحة ساعت مروارید یا میناکاری­های آبی مات روی طلا می­باشد. همچنین سه مدل با قابلیت ساخت محدود با صفحة شیشه­ای کوارتز شفاف و یک قطعه­ای ساخته شده از اپال مشکی وجود دارد که با یاقوت کبود آبی، زرد، نارنجی و صورتی رنگ در مجموع 158 سنگ قیمتی به ارزش 13.15 قیراط ارائه شده است. روی بند یا همان قسمت دستبند با استفاده از تکنیکی که در دهة 1960 شکل گرفته حکاکی می شود. برای هر ساعت این حکاکی هشت ساعت طول می­کشد.

 

Vacheron Constantin Traditionnelle Tourbillon


The Traditionnelle Tourbillon در ابتدا این ساعت­ها برای استفاده بانوان بود. این ساعت­ می­تواند برای مردان با مچ­های کوچک نیز مناسب باشد(بدنة ساعت 39 میلیمتر عرض و 11.22 میلیمتر ضخامت دارد)، زیرا آقایان هم الماس می­خرند که به ارزش ذاتی ساعت می­افزاید. جای نگین روی بدنة ساعت و توربیلون با 291 الماس در مجموع 3.57 قیراط ارائه شده است. نسخة تمام جواهر با 559 الماس برش خورده و الماس باگت برش خورده در مجموع بیشتر از 6.5 قیراط است. موتور ساعت کالیبر اتوماتیک 2160 و بلندی آن به لطف محیط اطراف قسمت گردندة ماشین 5.65 میلیمتر ضخامت دارد. این ساعت 80 ساعت ذخیرة انرژی دارد و یک صفحة ثانیه شمار کوچک که باید بسیار محتاط باشید چون به راحتی گم می­شود.یک پیچ سیاه کوچک در جلوی گردانندة توربیلون قرار دارد که در هنگام چرخش ثانیه­ها را محاسبه می­کند.شما ثانیة دقیق دوم رانمیدانید از آنجاییکه بجای عقربه، ردیفی از الماس­ها در لبة بیرونی چرخ­دنده­ها قرارگرفته­اند.

منبع

دسته بندی : ترین ها