سبد خرید من
جمع کل :
-
تخفیف :
-
مالیات :
-
قابل پرداخت :
-
Panerai Luminor
فیگورات
12/فروردین/1398

همه آن چه که باعث جذابیت Panerai Luminor شده است

نقد وبررسی

DNA برند پنرای

 

با این وجود مانند Luminor مانند DNA برند پنرای است. در طی این سال ها  Panerai شش ورژن جدید را از   Luminor Logo معرفی کرده است ، که همه ی آن ها با کالیبر جدید تولید شده اند.

اکنون بهترین زمان معرفی این ساعت ها است. سالی که مدیر اجرائی  Panerai ، آنجلو بناتی ، در راس کمپانی قرار می گیرد. او  Panerai را به شهرت کنونی خود رساند و لوگوی لومینور ، به ویژه در ابتدا ، نقش مهمی در این بازی داشت.

پنرای همیشه به اصل خود وفادار بوده و این موضوع ، همچنان در لوگوی جدید لومینور مشاهده می شود. انتظار یک طراحی جدید را نداشته باشید ، اما به صورت ساده همان طراحی بهینه شده است.شاید تغییر مهمی که در این ۶ مدل جدید است این است که همه ی آن ها دارای موتور جدید هستند. سه مدل آن Luminor Base Logo ، سه مدل دیگر آن  Luminor Marina Logo  است.مدل Caliber P.6000 به صورت دستی شارژ می شود و اصلا تعجب ندارد که ۳ روز شارژ در خود نگه می دارد. موتور آن در کارخانه پانرای واقع در نوشاتل تولید می شود و توجه زیادی به کارآمدی آن شده است. به این خاطر چرخ تعادل با یک پل محکم شده است که باعث می شود در صورتی که دکمه کوک بیرون کشیده شود به صورت خودکار متوقف شود.

در مدل های پانرای صفحه های مشکی پر مخاطب ترین ساعت های آن را تشکیل می دهد ، در حالی که در مجموعه جدید صفحه های سفید هم وسوسه کننده هستند. این موضوع فقط به دلیل واضح بودن لوگوی آبی آن نیست ، بلکه به دلیل استفاده از رنگ بژ Luminova در عقربه ها و نقاط نشان دهنده ساعت می باشد.

همه این ها بر روی چرم عالی به نظر می رسند. بند جدید ، آبی یا خاکستریست ، که باعث بهتر به نظر رسیدن طراحی می شود.

چیزی که تغییر نکرده این است تاج ساعت همچنان به محافظ تاج مجهز شده است و دیامتر ساعت همچنان به طور سنتی ۴۴ میلی متر است. این تمام آن چیزی ست که پنرای لومینور را به یک انتخاب وسوسه انگیز تبدیل کرده است.

این مطلب از وب سایت Haut Time توسط تیم فیگورات تهیه شده است.

منبع

دسته بندی : نقد وبررسی