سبد خرید من
جمع کل :
-
تخفیف :
-
مالیات :
-
قابل پرداخت :
-
بهترین ساعتهای ست زنانه و مردانه
فیگورات
7/مرداد/1398

قسمت اول

برای خیلی از زوج ها، ایده ساعتهای ست بسیار جذاب است. ایده آن، داشتن ساعتهای ست از یک برند و کلکسیون است که در انواع جذاب زنانه و مردانه ارائه می شود. لذا، معمولا یک مدل مردانه بزرگتر و یک مدل زنانه کوچکتر و احتمالا با تزئینات بیشتر از یک مدل ساعت ارائه می شود. ست های ساعت مردانه و زنانه بسیار رایج هستند، اما پیدا کردن ساعتهایی که برای هر دو نفر خوب باشد، کمی دشوار است. در ادامه، بسیاری از کلاسیک ترین و جذاب ترین ساعتهای زنانه و مردانه را برای زوج ها گردآوری کرده ایم تا اهمیت و قدرت تنوع اقعی طراحی های این ساعت ها را نشان دهیم.

یک مورد ایده آل برای همسران هم جنس که دوست دارند با هم ست باشند، اما در عین حال ساعتهای متفاوتی داشته باشند. وضعیت آن دسته از همسران واقعا آسانتر است، زیرا در بسیاری از موارد، انتخاب آنها ساعتی نیست که ظاهر خوبی داشته باشد اما اندازه هایشان با هم فرق کند، بلکه ساعتهایی است که مواد، رنگ یا سایر تفاوتهای تزئینی شان مثل هم باشد. زوج های هم جنس به دنبال ساعتهای مشابه هستند، لذا کار برایشان آسانتر است، اگرچه چنین پیشنهادی خارج از حوزه این مقاله است.

شاید، کمی عجیب باشد که ساعتهای کلاسیک و عادی در اندازه های بزرگ و کوچک، بسیار شبیه به هم باشند. طراحی های متمایزتر یا زیباشناسی ساعت، در مجموعه محدودتری از طرح ها خوب و عالی به نظر می رسند. بنابراین، متوجه می شوید که بعضی از مدلهای ساعت از یک برند، تفاوتهایی در مدلهای مردانه و زنانه شان دارند. مشکل واقعی در انتخاب ساعتهایی است که موردپسند هر دو نفر واقع شوند.

اگر بخواهید ساعتهای زنانه و مردانه خوب دیگری به این فهرست اضافه کنید، مطمئن شوید که آنها را در قسمت نظرات در زیر ذکر می کنید، تا اینکه افرادی که در جستجوی موردهای خوب هستند، از آنها مطلع شوند.

Rolex Datejust

برای من، موفقیت در ترکیب ساعتهای زنانه و مردانه، در این است که هر ساعت مجزا ساعتی باشد که واقعا به آن نیاز دارید، و Rolex Datejust و Lady-Datejust واقعا ارزش پول پرداخت کردن برایشان را دارند. حتی به آسانی می توان زوجی را تصور کرد که ناخواسته ساعتهای ست Rolex Datejust را انتخاب کرده اند. نکته مهمی که ساعتهای مردانه Rolex همیشه در تولد، ازدواج، و بله بازنشستگی هدیه داده می شوند، این است که Rolex Datejust نماد یک مرد سرسخت است. بااین حال، ساعت همه کاره Rolex Lady-Datejust با موفقیت تصویر "پدربزرگی" را زنانه کرده است که Datejust با آن دست و پنجه نرم می کند. خیر، این جوان پسندانه ترین ساعت نیست، بنابراین شاید موردپسند زوج های جوان تر قرار نگیرد، و این ساعت منطبق با شهرت Rolex است. قیمت مدل به روزرسانی شده Rolex Datejust 41 که سال قبل معرفی شده است، از  9150 تا 11200 می باشد. قیمت ساعت Rolex Lady-Datejust 31 با دو آلیاژ، $9700 است.

Cartier Santos

Cartier Santos Galbee زنانه؛ Cartier Santos 100 مردانه است. Cartier Santos تاریخچه بسیار خوبی دارد، چراکه اولین ساعت خلبانی و یکی از اولین ساعتهای مچی مردانه بوده است. اگرچه این برند کارش را با یک ساعت مردانه آغاز کرد، اما بعدا جذابیت های زنانه خیلی خوبی را به مدلهایش اضافه کرد. ساعت کوچکتر 34.8mm در 26.2mm Cartier Santos Galbee اندازه خیلی خوبی برای زنانه داشته و قاب طلا و استیل دو آلیاژه با یک موتور کوارتز دارد، که قیمت آن $17300 می باشد. برای آقایان، مدل 41mm Cartier Santos 100 با موتور اتوماتیک Cartier 1847 MC به صورت تمام استیل ($7000) و مدل دو آلیاژه ($9650) ارائه می شود که بهترین تطابق را با مدل Galbee داشته و مدل کربن سیاه ($7600) آن به عنوان یک ساعت اسپرت و ماچو انتخاب بسیار خوبی است.

Hublot Big Bang

Hublot همواره انتخاب بسیار خوبی را برای زنان و مردان ارائه می دهد. مدل Hublot Big Bang Unico 45، همانطور که از نامش پیداست، اندازه 45mm داشته و به مقداری شجاعت از سوی شخص نیاز دارد- یا شاید جسارتی را هم به شما بدهد. تصویر بالا، عکس مدل Big Bang Unico 45 Black Magic است که یک قاب سرامیکی، صفحه نمایش اسکلتی، و موتور Hublot HUB 1242 UNICO دارد، و به قیمت $19900 ارائه می شود. این ساعت در طیفی از رنگهای پاستل ارائه می شود و اندازه آن 41mm بوده و دارای یک موتور کرنوگراف اتوماتیک HUB 4300، و سنگهای قیمتی روی بزل می باشد و قیمت آن $15700 است.

Patek Philippe Nautilus

Nautilus که ساعت اسپرت استیل اصل Patek Philippe است، مدعی است که ساعت برتر انتخابی زوج ها است. Nautilus (همراه با Audemars Piguet Royal Oak) به تازگی، 40 مین تولدش را جشن گرفته است و عنوان یک ساعت لوکس استیل اسپرت را کسب کرده است که قیمت آن به اندازه ساعتی است که از مواد با ارزش ساخته شده و به فرد، مشخصه یک برند رده بالا و کیفیت عالی را می دهد. اخیرا، Patek به طراحی کلاسیکش روی آورده است، اما ساعت Nautilus با طراحی Gerald-Genta همچنان یک ساعت محبوب با جذابیت زیاد است. مدل مردانه 40mmآن با شماره مرجع 5711/1A-010 و مدل زنانه 35mm آن با شماره مرجع 7118/1A001 قیمت یکسانی حدود $24000 دارند.

Audemars Piguet Royal Oak

دعوای Patek Phillippe Nautilus با Audemars Piguet Royal Oak سالیان سال مطرح بوده است، زیرا مانند تمام دعواهای ناتمام، واقعا یک برنده مشخص وجود ندارد و هردوی آنها در دنیای ساعتهای اسپرت لوکس استیل حرفی برای گفتن دارند.  Royal Oak واقعا به عنوان یک ساعت اصلی تر مطرح بوده است که آن را روی دست سلبریتی ها، خوانندگان پاپ، و ثروتمندان اینستاگرام می بینید. هنوز هم، Royal Oak با طراحی Gerald-Genta یک ساعت نمادین است که با اندازه های 37mm (شماره مرجع 15450ST.OO.1256ST.01) یا 41mm (شماره مرجع 15400ST.OO.1220ST.04) گزینه هایی هستند که یک موتور اتوماتیک Caliber 3120 با ذخیره انرژی 60 ساعت دارند. هنوز زود است که آن را  یک انتخاب اصل بدانیم، اما یک ساعت اصل لوکس اسپرت است که گرد نیست و یک انتخاب مناسب برای زوجین است. قیمت مدل 37mm آن $16500 و 41mm آن، $17800 است، که بسیار کمتر از Patek Nautilus است.

Longines Evidenza

ساعت Longines Evidenza با شکل Tonneau یک ساعت سوئیسی مقرون به صرفه است که برای زوج هایی جذابیت دارد که طرفدار ساعتهای مکانیکی برجسته و دارای برند معروف هستند، اما قیمت شان از سایر ساعتهای این مدل، ارزانتر است. یک چیز بسیار فریبنده درباره ایده زوجی مطرح است که ساعتهای ست زنانه و مردانه با قاب Tonneau می پوشند، زیرا اینگونه از بقیه متمایز می شوند. مدل مردانه آن در اندازه 33.1mm  در 38.75mm بوده و Caliber L615 دارد و بر اساس یک موتور ETA-2895-2 می باشد که با 28800 vph کار می کند و ذخیره انرژی آن 42 ساعت می باشد. مدل زنانه آن با اندازه کوچک 26mm در 30.6mm و Caliber L595 براساس یک موتور ETA 2000/1 می باشد که با 28800vph کار می کند و یک ذخیره انرژی 40 ساعته دارد. این ساعت در اندازه های 19mm در 23mm با موتور کوارتز هم ارائه می شود. قیمت مدل مردانه آن با دستبند استیل، $2225، مدل 26mm زنانه با بند چرم تمساح، $2000، و مدل 19mm با موتور کوارتز، $1450 می باشد.

Movado Bold

یک مدل جوان پسندانه تر با صفحه نمایش کلاسیک موزه Movado، ساعت  Movado Bold است که وقتی نوبت به موارد دستگاههای اتصالی برند می رسد، یک انتخاب قطعی می باشد. آنها هنوز هم گزینه های غیر متصل سنتی Bold را ارائه می دهند که از قیمت متوسط تا بالای 3 رقمی داشته و امکان ترکیب های جذاب زیاد و تطابق زیاد ترکیبات زنامه و مردانه را ارائه می دهد که با صفحه نمایش کلاسیک مینیمالیستی هماهنگ می شود. کل خط تولید Bold تنها با موتورهای کوارتز ارائه می شود، درنتیجه درباره موردی صحبت می کنیم که روی سبک، دسترسی و کاربرد کلی آسان متمرکز است. مدلهای زنانه آن از 25mm تا 42.5mm است، و مدلهای مردانه آن تا 44mm هستند. قیمت ساعتهای زنانه و مردانه غیرمتصل Movado Bold از $390 شروع می شود و تا حدود $995 بالا می رود (و قیمت یک مدل زنانه با الماس هایی روی بزل آن، $1495 است). قیمت ساعتهای متصل Movado Bold Motion از $490 برای 39mm شروع می شود و برای مدلهای 44mm از $695 تا $895 است.

Bell & Ross

ساعتهای مربع شکل Bell & Ross از ابزارهای کابین خلبان هواپیما الهام گرفته اند و ساعتهای کلاسیک مدرن بوده و از تنوع زیادی در مواد و اندازه برخوردارند. مدل BR 03 در اندازه 42mm، احتمالا پرطرفدارترین ساعت مردانه است و هنوز هم روی دست خیلیها مشاهده می شود. BR S در اندازه 39mm درحالیکه هنوز هم انتخاب بسیار خوبی برای خیلی از مردان است، اما برای خیلی از خانمهای طرفدار ساعتهای بزرگ و شیک هم جذاب است. مدل نشان داده شده در بالا با سرامیک سیاه و الماس و یک موتور کوارتز، به وضوح یک مدل زنانه بوده  قیمت آن $8600 است. مدل اصلی استیل Bell & Ross BR 03-92 با موتور اتوماتیک سوئیسی Sellita SW200-1  و بند لاستیکی، به قیمت $3400 است.

Rado Ceramica

یک زوجی که عاشق زیباشناسی مدرن هستند، به دنبال ساعتی می روند که مطابق با سبک شان باشد، اما Rado Ceramica یک ساعت سرامیکی براق را ارائه می دهد. اخیرا، این ساعت توسط طراح صنعتی، Konstantin Gricic، بازطراحی شده است و تنها با موتور کوارتز ارائه می شود تا بتواند روی مچ های لاغر اندام هم به خوبی سوار شود. مزیت اصلی نداشتن نگرانی درباره کوک ساعت، برای خیلیها مهم است، اما این بدین معنا نیست که طراحی و مواد به کاررفته در آن، کم ارزش هستند. ساعت مردانه Ceramica با اندازه 30mm در 41.7mm است، درحالیکه مدل زنانه آن در اندازه 22.9mm  در 31.7mm می باشد. من عاشق ظاهر سرامیک مات مشکی این ساعتها هستم، اما مدل زنانه آن به رنگ سفید هم وجود دارد که بسیار زیبا است. قیمت ساعتهای زنانه و مردانه Rado Ceramica، $2100 است و قیمت مدلهای زنانه آن با 4 الماس روی صفحه نمایش، $2250 می باشد.

 

 

 

منبع

دسته بندی : ترین ها