سبد خرید من
جمع کل :
-
تخفیف :
-
مالیات :
-
قابل پرداخت :
-
با اصالت و مقرون به صرفه
فیگورات
31/مرداد/1398

گروه ریچمونت، بوم را معرفی کرده که برند جدیدی است که روی پایداری متمرکز می باشد

یک برند ساعت به نام بوم توسط گروه ریچمونت به عنوان نمونه مقرون به صرفه تر برند قوی و قدیمی بوم و مرسیه رونمایی شد.

شایان ذکر است که درحالیکه بوم با اسم اول برند بوم و مرسیه مشترک است و این دو از نظر فنی هم به هم مرتبط می باشند، اما این شرکتها به طور جداگانه مدیریت شده و طراحی یا مفاهیم مشترکی هم ندارند. به عبارت دیگر، این برند جدید به دنبال توسعه خودش است، نه استفاده از شهرت یک برند دیگر.

https://static.watchtime.com/wp-content/uploads/2018/05/42mm-automatique-300x600.png

سری نمادین بوم- 41mm

 

از ظاهرش اینگونه به نظر می رسد که بوم قصد دارد در بخش ساعتهای مد رقابت کرده و روی شخصی سازی، پایداری، و طراحی مدرن یا چیزی تمرکز کند که این برند آن را به صورت "ترغیب کننده افراد برای شرکت در یک گفتمان جهانی درباره طراحی" توصیف می کند.

ماری چاسوت، یک مدیر اجرایی سابق بوم و مرسیه که برای هدایت طرح بوم انتخاب شده است، می گوید: "ما از هیچ ماده با پایه حیوانی یا گرانبهایی استفاده نمی کنیم و اجزای استفاده نشده، بازیافت می شوند یا مجدد مورد استفاده قررا می گیرند. بندهای ساعت قابل تعویض ما از الیاف طبیعی، بازیافت نشده یا بازیافت شده همچون کرک، پنبه، کتان، آلکانترا، و PET بازیافت شده ساخته شده اند. بسته بندی آنها در حداقل اندازه ممکن است: هیچ بسته بندی ثانویه ای بکار نمی رود و فقط از کاغذ و مقوای دارای گواهی FSC استفاده می شود." 

 

https://static.watchtime.com/wp-content/uploads/2018/05/BAUME_41_OR_COTON_BLEU.png

سری ساعتهای سفارشی بوم

در حال حاضر، دو کلکسیون متفاوت در وب سایت بوم وجود دارد. سری نمادین، که به نظر می رسد مدلهای برتر 41mm باشند، که از آلومینیوم بازیافت شده ساخته شده و یک صفحه رگولاتور ریسک پذیر با یک عقربه دقیقه شمار بزرگ و عقربه کوچکتر 24 ساعته، و یک صفحه کوچکتر ثانیه شمار در کنار صفحه اصلی دارد، که یک پیچ تنظیم هم در ساعت 12 قرار گرفته است. همچنین تا حدی ساده است و موتور اتوماتیک میوتا در داخل آن قرار گرفته است. قیمت آن $1100 می باشد.

 

https://static.watchtime.com/wp-content/uploads/2018/05/BAUME_35_OR_COTON_GRIS.png 

سری ساعتهای سفارشی بوم

کلکسیون دوم، که سری ساعتهای سفارشی است، کاملا مطابق با سلیقه شخصی در یک سری اندازه ها، قالب صفحه مدرج و مواد موجود می باشد. این هم یک پیچ تنظیم در ساعت 12 دارد.

آیا تا به حال به این فکر افتاده اید که یک ساعت مچی فاط ماه 35mm با بند کرک طبیعی را برای خودتان طراحی کنید؟ حالا می توانید شانس تان را امتحان کنید. من پیکربندی بوم را برای یک چرخش سریع گرفتم و واقعا تحت تاثیر گزینه های بسیار زیاد موجود، قرار گرفتم. در حال حاضر، ساعتهای این سریها همگی کوارتز بوده و قیمتشان از $560 به بالا می باشد.

 

https://static.watchtime.com/wp-content/uploads/2018/05/BAUME_35_OR_COTON_BORDEAU.png

سری ساعتهای سفارشی بوم

در مجموع، این طرح جدید ریچمونت، نمونه دیگری از نحوه تغییر صنعت ساعت سازی است. من هنوز هم ساعتهای بیشتر دانیل ولینگتون و MVMT را در مسیر هرروزم از بروکلین به منهتن می بینم که بیشتر از ساعتهای اپل بوده و قابل عرضه بوده و نمونه های اصلی پلاگ سریع مد هستند که در صنعت پوشاک غالب شده اند. ریچمونت شاهد عرصه ای است که می تواند در آن پیشرفت کرده و بیشتر به رقابت بپردازد؛ فکر می کنم این صنعت برایش بهتر است. و درحالیکه به ندرت می توان یک برند جدید را دید که در گروه ریچمونت معرفی شود، اما این یک نشانه مثبتی است که بازاری برای آن وجود دارد.

 

 

منبع

دسته بندی : اخبار ساعت