سبد خرید من
جمع کل :
-
تخفیف :
-
مالیات :
-
قابل پرداخت :
-
تماشای ساعتهای سلبریتی ها
فیگورات
31/مرداد/1398

مایکل جردن یک سری ساعتهای اسپرت نادر می پوشد

سبک زندگی

در برنامه این هفته تماشای ساعتهای سلبریتی ها، به شخص بزرگی می پردازیم. شخصی که آنقدر بزرگ است که دقیقا 6 فوت در 6 است. مایکل جردن در سالن فامر، وقتی که سمت ساعتها آمد، پرش بلندی زد. او که یکی از معروف ترین بازیکنان بسکتبال است، تنها با تایید معاملات سالانه 30 میلیون دلار در می آورد، که این امر موجب می شود دسترسی آسانی به بهترین ساعتها داشته باشد. ما فهمیدیم که او تمایل به ضرب و شتم دارد و این دقیقا همان چیزی است که ما داریم!

کسی که 6 بار قهرمان NBA شده، 6 بار به عنوان با ارزش ترین بازیکن NBA شناخته شده، 14 بار ستاره کامل NBA بوده، 10 بار قهرمان امتیازات NBA شده، و فهرست نویس هالیوود است (کسی Space-Jam را به خاطر دارد؟). مایکل جردن یک افسانه بسکتبال است و خیلیها او را بزرگترین مرد ورزش می دانند. بیایید نگاهی بیندازیم به ساعتهای منحصربفردی که او می پوشد.

Michael Jordan wearing Ulysse Nardin Sonata

مایکل جردن یک ساعت یولسس ناردین سوناتا پوشیده است

 

در عکسی که برای برند خود جردن به نام "جردن" گرفته شده (با همکاری نایک)، او یک ساعت یولسس ناردین سوناتا پوشیده است. او ساعتی با بند طلای سفید پوشیده که یک زنگ هشدار کیمینگ، یک تاریخ بزرگ، یک منطقه زمانی ثانویه، و یک مکانیسم شمارش معکوس، با یک بند طلای سفید دارد. قیمت این ساعت سوناتا بیش از 60k است که بسیار فراتر از یک قیمت معمولی است، اما یک ساعت بسیار جالب است و کاربردهای بسیار مفیدی دارد.

Michael Jordan with Richard Mille RM032

مایکل جردن با ساعت ریچارد میل RM032

 

کنفرانسهای مطبوعاتی علاوه بر ایجاد مطالب تبلیغاتی، یک بخش الزامی زندگی در زیر نورافکن هستند. مایکل جردن یک ساعت 50mm بزرگ طلای قرمز با کرونوگراف غواصی خودکار ریچارد میل RM032 پوشیده است. قبلا کاملا درباره ساعتهای مارکوس بر پایه لندن RM 032 توضیح داده ایم. این ساعت غواصی سنگین (50mm x 17.80mm) یک کرونوگراف بازگشتی همراه با یک تقویم سالانه اسپرت با تاریخ بسیار بزرگ در ساعت 12 و یک نشانگر ماه (با اعدادی از 1 تا 12) بین ساعتهای 4 و 5 دارد. تقویم سالانه امکان تغییر تاریخ را می دهد تا به طور خودکار برای ماههای 30 و 31 روزه محاسبه شود؛ تنها استثناء، ماه فوریه است. قیمت این ساعت RM 032، 154.500 یورو است.

Michael Jordan wearing a Jaquet Droz Grande Seconde Ceramic

مایکل جردن یک ساعت سرامیکی Jaquet Droz Grande Seconde پوشیده است

 

مایکل جردن به عنوان یک بازیکن اسبق، در طول فصل NBA در چند بازی حضور می یابد. و این یک فرصت خوب برای نمایش ساعتهای فوق العاده روی مچ دستش است. در اینجا، او را در حالی می بینیم که یک ساعت سرامیکی Jaquet Droz Grande Seconde پوشیده که یک ساعت 44mm بزرگ سرامیکی سیاه با تعداد محدود 88 نمونه است. صفحه آن دوتا دایره دارد که دو صفحه نمایش را نشان می دهد، و شبیه عدد 8 است.

Michael Jordan wearing a Rolex Daytona platinum

مایکل جردن یا ساعت پلاتین رولکس دیتونا پوشیده است

 

هم جیسون استاتهام و هم جورجیو چیلینی، یک ساعت رولکس دیتونا پوشیده بودند، و حالا می بینیم که مایکل جردن هم یکی از انها را پوشیده است. درحالیکه چیلینی ساعتی با طلای سفید را پوشیده بود، جوردن یک مدل اسپرت را پوشید که در سال 2013، 50 مین سالگرد نسخه پلاتین را معرفی می کرد. کنجکاویم بدانیم که سلبریتی هفته آینده هم آیا یک ساعت دیتونا می پوشد یا نه.

کاملا مشخص است که مایکل جردن سلیقه خیلی خوبی در ساعتها دارد. در ادامه، دو ساعت ارائه شده است که ثابت می کنند او خیلی سلیقه عالی و منحصربفردی در این زمینه دارد، و ظاهرا طرفدار ساعتهای فوق العاده ای است که توسط یکی از برگزیده های تک رنگ یورورک ساخته شده است!

Michael Jordan and his URWERK UR-203

مایکل جردن و ساعت یورورک UR-203 اش

 

در اینجا او را در حالی می بینیم که یک ساعت UR-203 پوشیده، ساعتی که مطمئنا قبلا درباره اش خیلی گفته ایم. این همزاد یورورک، UR-202 کوسه سفید و UR-202s، هم مطمئنا در اینجا به طور کامل معرفی شده اند. یک ساعت یورورک زمان را به وسیله یک عقربه مرکزی ساعت شمار و دقیقه شمار بیان نمی کند، بلکه اغلب از ماهواره های متحرک استفاده می کند، گاهی اوقات عقربه های تلسکوپی یا مکعب های چرخان، زمان را نشان می دهند. آخرین تصویر، اسکرین شاتی از ESPN (که البته بهترین نمونه نیست) است، که مایکل را در حالتی نشان می دهد که یک ساعت دیگر از ساعتهای موردعلاقه ما را پوشیده است، یعنی ساعت نمادین UR-103. این ساعت که در سال 2005 معرفی شد، در بین کلکسیونرها به یک نمونه کلاسیک تبدیل شده و متاسفانه دیگر در کلکسیون فعلی یورورک موجود نیست.

نمی خواهیم شما را از ساعت بسیار فاخری که مایکل جردن پوشیده، بی اطلاع بگذاریم. روز گذشته، جردن الهام بخش طراح فرانسوی، گای لاروش، بود که به تایم جردن منجر شد. شاید هرکسی این ساعت را نپسندد، و البته ما هم چندان خوشمان نمی آید، اما این ساعت دهه هشتادی با یک موتور کوارتز، هر از گاهی 300-100 دلار قیمت گذاری می شود.

 

Michael Jordan Guy Laroche Time Jordan

مایکل جردن، گای لاروش، تایم جردن

 

منبع

دسته بندی : سبک زندگی