سبد خرید من
جمع کل :
-
تخفیف :
-
مالیات :
-
قابل پرداخت :
-
رولکس ROLEX
فیگورات
11/آبان/1398

تاریخچه Rolex و راهنمای خرید

دنیای رولکس

زمانی گمان می رفت که ساعتهای مچی دقیق نیستند و نمی توان به آنها اعتماد کرد، اما حالا این ساعتها سمبل موفقیت، جایگاه اجتماعی، و حرفه ای است.

تاریخچه ساعتهای Rolex به سال 1905 برمی گردد، یعنی وقتی که موسس آن هانس ویلسدورف تلاش کرد تا به همگان ثابت کند که ساعتهای مچی تنها برای زیبایی نیستند، بلکه مثل بقیه ساعتها دقیق و قابل اعتماد می باشند. ماموریت وی موفقیت آمیز بود. در سال 1910، Rolex اولین ساعت مچی را ارائه کرد که گواهی دقت کرنومتر سوئیس را گرفته بود که یک جایزه معتبر بود که توسط مرکز رسمی رتبه بندی ساعت در برلین اعطا شد.

خیلی زود، Rolex در صنعت ساعت سازی پیشگام شد. ساعتهای نوآورانه و خلاقانه این شرکت موجب شد تا نام این برند در ذهن همه جا بیفتد. در سال 1953، Rolex با موفقیت هم معنا بود. خط تولید جدید ساعتهای حرفه ای آنها به این معنا بود که همه افراد مهم و برجسته، ساعت Rolex دارند.

ساعتهای Rolex به یک سمبل تبدیل شده اند. برای افراد حرفه ای که از صفر خودشان را ساخته اند، داشتن یک ساعت Rolex نماد همان "ساختن" است، این یک هدیه است که به خاطر تمام سخت کوشی ها و علمی که کسب کرده اند، به خودشان می دهند. برای افراد ثروتمند، ساعت Rolex سمبل ثروت است. و برای بعضی از زوج ها، هدیه دادن ساعت Rolex سمبل عشق و علاقه است. ساعتهای Rolex یک سمبل هستند و اگر الان یکی از آنها را برای خودتان خریداری کنید، خیلی آسان تر است تا در آینده بخواهید این کار را بکنید.

اگر دوست دارید یک ساعت Rolex با قیمت خیلی پایین تر داشته باشید، فهرست آنها را چک کرده و ساعت مناسب را برای خودتان پیدا کنید.

این ساعت برای شما سمبل چیست؟

قبل از اینکه یک ساعت Rolex را به صورت آنلاین خریداری کنید، می دانید که ساعتهای تقلبی Rolex بسیار زیاد هستند و باید فقط از یک فروشنده آنلاین قابل اعتماد خریداری کنید. نه تنها نمی خواهید که یک ساعت تقلب بخرید، بلکه می خواهید مطمئن شوید که ساعتی نمی خرید که قطعات آن تقلبی یا غیراستاندارد باشد. بنابراین از کدام فروشنده آنلاین می توانید ساعت اصل Rolex را خریداری کنید که سرتان کلاه نگذارد؟

نتیجه خرید آنلاین ساعتهای دست دوم Rolex

الان داشتن یک ساعت Rolex خیلی راحت تر از قبل است. وب سایت ها و فروشگاههای متعددی وجود دارند که ساعتهای Rolex را ارزانتر، راحت تر، و مناسب تر ارائه می دهند. از آنجایی که فروشندگان تقلبی ساعتهایی با دقت بالا ارائه می دهند، لذا پیدا کردن شرکت معتبری که بتواند ساعتهای معتبر Rolex بفروشد، بسیار سخت است. به این دلیل، دانستن تاریخچه و شهرت شرکتی که انتخاب می کنید، بسیار مهم است. اینکه بخواهید یک ساعت Rolex بخرید یا نه، به خودتان بستگی دارد؛ اما مهم است مطمئن شوید از شرکت معتبری خرید می کنید که آن را می شناسید، مخصوصا اگر به صورت آنلاین خرید می کنید. ساعتهای Rolex سمبل عشق، جایگاه اجتماعی، و موفقیت هستند. از ورزشکار تا جامعه شناس، شخصیت های سیاسی، و تجار از این ساعتها استفاده می کنند. Rolex از زمان اغاز به کارش در بیش از 100 سال قبل، شرکتی بوده که به خاطر نوآوری اش معروف بوده است. از اولین مکانیسم های خود کوک گرفته تا اولین ساعتهای ضد آب، همگی Rolex بوده اند و هنوز هم این شرکت یک شرکت پیشتاز و درجه یک است. برای بسیاری از شرکتهایی که موارد یکسانی را فهرست کرده اند، می توان درباره آنها پرس و جو کرد. چه جزء وب سایت هایی باشند که اولین وب سایت های فعال به صورت آنلاین بوده اند و چه جزء مواردی باشند که در بازار فعالیت می کنند،

چه بخواهید اولین ساعت Rolex تان را بخرید یا پانزدهمی، شرکتهای معتبر بسیار زیادی هستند که مایلند به شما کمک کنند تا ساعت رویایی Rolex را خریداری کنید.

منبع

دسته بندی : دنیای رولکس