سبد خرید من
جمع کل :
-
تخفیف :
-
مالیات :
-
قابل پرداخت :
-
15ساعت طلایی
فیگورات
14/آبان/1398

15 تا از بهترین ساعتهای طلا در سال 2019 قسمت اول

ساعتهای طلا با یک طیف دیده می شوند. این طیف معمولا از تجملات پر زرق و برق که نشان دهنده ثروت شخص هستند گرفته تا فلزات گرانبها که کار دست شده اند را شامل می شود. هروقت سلیقه شخصی تان این سبک را پسندید، یک ساعت مچی طلا برایتان مناسب خواهد بود. همانطور که جان مایر یکبار درباره مدل Rolex Rainbow Daytona گفته بود: "وقتی مردم این ساعتها را در دست کسی می بینند، تسلیم آن شخص می شوند و با او موافق هستند." این نگاه (نسبتا نادرس) به قسمت سنگین تر ساعت، ما را متوجه این موضوع می کند: بهترین ساعتهای طلای سال 2018 کدام بوده است؟

best gold watches Rolex Daytona Rainbow

Tudor Black Bay S&G

TUDOR BLACK BAY S&G

در ابتدا با یک صفحه نمایش مشکی و کم کلید در سال 2017 معرفی شد. مدل قبلی S&G با سبک لوکس دو حالته و حس گرم رسمی بودنی که به خانواده Black Day میداد، همه را شگفت زده کرد. این مدل آخر، لوکس بودن ساعت را به اوج رسانده و یک صفحه نمایش خیره کننده شامپاینی طلایی به این ترکیب اضافه کرده و به ما خاطر نشان می کند که بعضی وقتها دو حالته بودن بهتر از یک حالته بودن است.

شماره ارجاع: 79733N، اندازه قاب: 41mm، جنس قاب: استیل و طلا، موتور: MT5612، قیمت: $5990

 

LONGINES RECORD

Longines-Record-Rose-Gold-4 best gold watches

Longines Record سال گذشته معرفی شد و اولین کلکسیونی بود که به طور کامل گواهی کرنومتر برای برند سوئیسی داشت. این بدان معناست که تمام موتورهای آن تحت آزمایشات سخت و دقیق Controle Officiel Suisse des Chronometres قرار گرفته بودند تا از دقت -4/+6 ثانیه در روز آنها اطمینان حاصل شود. آخرین مدل ارائه شده، که رکورد قبلی را دوبرابر کرده بود، یک قاب رز گلد 18 عیار و یک صفحه نمایش آبی خوشرنگ داشت که ظاهر زیبا را با دقت بسیار بالا ترکیب می کرد.

شماره ارجاع: L2.820.8.92.2، اندازه قاب: 38.5mm، جنس قاب: رز گلد 18 عیار، موتور: L888.4، قیمت: $8050

 

CHANEL BOY.FRIEND BEIGE GOLD WITH BLACK ALLIGATOR STRAP

CHANEL BOY.FRIEND BEIGE GOLD WITH BLACK ALLIGATOR STRAP

Chanel’s Boy.Friend اولین ساعت خودش را در سال 2015 معرفی کرد. این ساعت، عشق معروف Coco Chanel به عناصر پیچیده را گسترش داده و به سبک های مردانه و شکل های کمی زنانه تر هدایت می کند. همچنین، برای French Maison هم احترام قائل شده و یک قاب هشت ضلعی استفاده کرده که یادآور شیشه عطر Chanel No5 است و زاویه های براق آن دور یک صفحه نمایش طرحدار مات و یک صفحه کوچک نمایش ثانیه را گرفته است. موتور آن هم از نوع مکانیکی بوده و به صورت دستی کوک می شود.

شماره ارجاع: H4315، اندازه قاب: 37mm در 28.6mm، جنس قاب: طلای بژ، موتور مکانیکی با کوک دستی، قیمت: $21000

 

PANERAI LUMINOR DUE 3 DAYS AUTOMATIC ORO ROSSO 38MM

PANERAI LUMINOR DUE 3 DAYS AUTOMATIC ORO ROSSO 38MM

ساعتهای Panerai همگی قاب استیل کلفت ندارند. آخرین مدلی که به کلکسیون  Luminor Due  اضافه کرده اند، یک قاب باریک 38mm دارد که با آلیاژ طلای 18 عیار به نام 5NPT طلای قرمز پوشانده شده است، و درصد بالایی مس در آن به کاررفته تا رنگ قاب را پررنگ تر کند، و مقدار کمی هم پلاتین در آن استفاده شده تا مانع از کسیده شدن آنها شود. یک صفحه نمایش عاجی رنگ دارد و اعداد آن با رنگ آبی پررنگ نشان داده شده اند. به طور کلی، یک ساعت کاملا درخشان است.

شماره ارجاع: PAM00908، اندازه قاب: 38mm، جنس قاب: 5NPt طلای قرمز، موتور OP XXXIV، قیمت: $21500

 

JAQUET DROZ GRANDE SECONDE TRIBUTE

JAQUET DROZ GRANDE SECONDE TRIBUTE

در سال 2018 Jaquet Droz 28مین تولدش را جشن می گیرد و به صفحه نمایش نمادینش Grande Seconde ادای احترام می کند. طرحی که خودش به احترام یک ساعت جیبی تاریخی توسط بنیانگذار این برند، Pierre Jaquet-Droz ایجاد شد. برای اولین بار، Grande Seconde قابی با طلای زرد ارائه داد و ظاهر زیبا با یک صفحه نمایش مینای عاجی را در خودش ترکیب نمود.

شماره ارجاع: J003031200، اندازه قاب: 43mm، جنس قاب: طلای زرد 18 عیار، موتور: 2663.Si، قیمت: $28650

 

BULGARI OCTO FINISSIMO SKELETON

best gold watches Bulgari-Octo-ultranero-skeleton-1

 کلکسیون Bulgari Octo Finissimo را باید ببینید تا باور کنید، حداقل به این دلیل که خانه رکوردشکن هایی مانند باریک ترین توربیلون جهان است. قاب هشت ضلعی منحصربفرد آن یک ذوق و سلیقه هندسی است، درحالیکه قاب جدیدترین مدل Octo Finissimo Skeleton با طلای رز 18 عیار سندبلاست تزئین شده که واقعا شاهکاری است که در موتوری با ضخامت 2.23mm و قابلیت کوک دستی جای گرفته است.

شماره ارجاع: 102946، اندازه قاب: 40mm، جنس قاب: طلای رز 18عیار، موتور: BVL 128SK، قیمت: $40500

 

PIAGET ALTIPLANO ULTIMATE 910P

https://timeandtidewatches.com/wp-content/uploads/2019/07/https-blogs-images.forbes.com-anthonydemarco-files-2017-12-Close-Up-Altiplano-845x961.jpg

ساعتها نازکتر از مدلهای blink-and-you’ll-miss-it Altiplano Ultimate 910P از برند Piaget نمی شوند. مساله این است که در اینجا از چقدر نازکی صحبت می کنیم؟ خب، 4.3mm از بالا تا پایین. تیم مهندسی Piaget تمام میلیمترهای زائد را می تراشد. روتور کنار قاب گذاشته شده، و صفحه اصلی موتور به قاب پشت متصل شده تا به کل بسته کمک کند نازک بماند.

شماره ارجاع:، اندازه قاب: 41mm، جنس قاب: طلای سفید، موتور: 910P، قیمت: $43900

 

HUBLOT BIG BANG UNICO KING GOLD

HUBLOT BIG BANG UNICO KING GOLD - best gold watches

مانند موتور با امضای Hublot، کاملا طبیعی است که ببینیم Unico مرحله اصلی را در معروف ترین مدل شان یعنی Big Bang Unico قرار داده باشند. آخرین مدل Unico، HUB1280، از یک سیستم خود کوک مسطح تر استفاده می کند تا کل نسبت های آن را کوچک کند و اجازه دهد قاب Big Bang Unico تا 42mm کوچک شود، که خوشایند افرادی است که تمایل و رغبت چندانی به پوشیدن ساعتهای بزرگ ندارند. این مدل، نازکی بینظیرش را در کنار شکوه کاملا طلایی تجربه می کند.

شماره ارجاع: 441.OX.1180.RX، اندازه قاب: 42mm، جنس قاب: طلای کینگ، موتور: HUB1280، قیمت: $47300

 

H.MOSER & CIE ENDEAVOUR FLYING HOURS

H. MOSER & CIE ENDEAVOUR FLYING HOURS - best gold watches

درحالیکه H.Moser & Cie به خاطر طراح های کاسیک و البته صفحات نمایش مسحورکننده شان معروف هستند، یک نوآوری دیگر هم در مدلهای ساخته شده در Schaffhausen مشاهده می شود. آنها با مشارکت با برند مشابه شان Hautlence، با این نوآوری در ساعتهای حیرت کننده، همه را شگفت زده کردند. در این ساعت یک دیسک یاقوت چرخان در مرکز قرار دارد که دقیقه را نشان می دهد، درحالیکه دیسک های ساعت که در جای ثابتی می چرخند، این دیسک را قطع می کنند، و زمان حال با رنگ سفید از زیر مشخص می شود.

شماره ارجاع: 1806-200، اندازه قاب: 42mm، جنس قاب: طلای سفید 18 عیار، موتور: C806، قیمت: $50650

 

CARTIER SANTOS DE CARTIER IN YELLOW GOLD

CARTIER SANTOS DE CARTIER IN YELLOW GOLD

درحالیکه ریشه های Santos به اوایل قرن بیستم برمی گردد، اما سبک مدرن آن تا حد زیادی به خاطر دستبند متمایزش است که اولین بار در سال 1978 معرفی شد. بعضی ها استدلال می کنند که نهایت زیبایی مدلهای جدید Santos به خاطر طلای زرد آنهاست. این ساعت کنون با قابی با طراحی نسبتا جدید، موتور جدید، و یک دستبند فوق العاده پرطرفدار ارائه شده که در آن از سیستم SmartLink استفاده شده است. وقتی دکمه آن را لمس می کنیم، می توانیم اتصالات دستبند را برداریم یا اضافه کنیم.

شماره ارجاع: WGSA0009، اندازه قاب: 39.8mm، جنس قاب: طلای زرد 18عیار، موتور: 1847MC، قیمت: $52500.

 

 

منبع