سبد خرید من
جمع کل :
-
تخفیف :
-
مالیات :
-
قابل پرداخت :
-
15 ساعت شگفت انگیز
فیگورات
22/آبان/1398

پانزده ساعت بدون چیزی برای پنهان کردن

یک کار بی نظیر با سبک دهها سال قبل، در حال حاضر ساعتهای اسکلتی یک بخش عادی کلکسیون ها در برندها محسوب می شوند تا زیبایی اصلی ساعتهایشان را به رخ بکشند.

موتورهای اسکلتی، صفحات نمایشی که کاملا یا تا حدودی به روی مکانیسم زیرین باز می شوند، و یا اصلا صفحه نمایشی نیست و فقط چرخ دنده ها، میله ها و اتصالات مشاهده می شوند. ساعت سازان هیچ انتهایی را برای مهارت و تصور قائل نمی شوند، تا مکانیسم هایشان خودشان معرف خودشان باشند. ویژگیهای آنها بیشتر از آن است که بتوان در اینجا به آنها پرداخت، ما پانزده مدل را از بین تازه های ماه ژانویه و فوریه امسال انتخاب کرده ایم.

 

Armin Strom Dual Time Sapphire Cobra

چگونه یک دید 360 درجه نسبت به پیچیدگی های داخلی ساعت سازی داشته باشیم؟ پاسخ آرمین استروم این است که شفافیت را به حد نهایی اش برسانیم و مکانیسم ها را با یک قاب چشم نواز یاقوت کبود، کنار هم قرار دهیم. این نگاهی به اعماق دو موتور مستقل است.

Bovet 1822 Recital 26 Brainstorm Chapter One

یکی از تواناییهای این ساعت، قاب نامتقارن شیب دار آن با یاقوت کبود است که دریچه بازی به روی پیچیدگیهای یک موتور کاملا جدید است، که در آن یک توربیلون دو طرفه پرنده یک فاز سه بعدی ماه، یک صفحه نمایش بزرگ تاریخ و یک نشانگر ذخیره انرژی ده روزه را به هم متصل می کند.

Bulgari Lvcea Skeleton

Lvcea Skeleton اولین ساعت در کلکسیون است که از ویژگی اسکلتی برای نشان دادن کارکردهای درونی ساعت استفاده می کند. این ساعت که یک تحول عمده فنی برای Lvcea بوده است، در سال 2014 معرفی شده و اولین ساعتی است که حروف لوگوی Bulgari را استفاده کرده و با آنها طرح موردنظرش را ساخته است. در این نسخه pre-Baseworld از یاقوت کبود و الماس استفاده شده است.

Cartier Santos Skeleton

Santos de Cartier  یکی از برترین سبک های این برند است. این ساعت در سال 1904 برای هوانورد پیشگام آلبرتو سانتوس دومونت تصور شد، و اولین ساعتی بود که مختص مچ دست ساخته شده بود. پس از یک ساخت مجدد در سال 2018، امسال با یک نسخه اسکلتی ارائه شده است که مسیری است که قبلا در سال 2011 بررسی شده و ویژگی SuperLuminova به آن اضافه شده است.

Chanel Boy.Friend Skeleton Black Edition

Chanel به عنوان پیش نمایشی از آنچه که در Baseworld انتظار می رفت، یک نسخه مشکی از ساعت Boy.Friend Skeleton را ارائه می دهد، که اولین بار در سال گذشته نشان داده شده بود. موتور داخل آن، کالیبر 3 سومین موتور Haute Horlogerie این برند است. این ساعت که ساخت آن سه سال طول کشیده است، به لطف دایره های معلق به هم متصل آن، هم ظاهر و هم پشت زیبایی دارد.

Christophe Claret Angelico

Christophe Claret 30 امین سالگرد تولید و 10امین سالگرد برندش با ساعت مچی Angelico را جشن می گیرد که یک توربیلون را با یک چرخ دنده بلند و انتقال فیوز ترکیب کرده است. مورد آخر توسط یک کابل نانوفیبر بسیار نازک (0.18 mm) Dyneema به دو جعبه شاه فنر متصل می شود.

De Bethune DB 28GS Grand Bleu

در رابطه با ساعتهای اسپرت، De Bethune اولین سازنده ای نیست که به ذهن خطور می کند، اما ما در اینجا آن را اینگونه تصور می کنیم. یک ساعت غواصی که یک کالیبر جدید دارد، خوانایی فوق العاده اش را مدیون منبع نوری است که از داخل موتور می آید، بزلی که با کریستال می چرخد تا زمان های غواصی را نشان دهد، و یک قاب تیتانیوم فوق العاده سبک هم در آن استفاده شده است.

DeWitt Academia Hour Planet

دیدن زمین از آسمان: آخرین مدل پیشنهادی DeWitt که کارکرد GMT را در یک کره زمینی انجام می دهد، و توسط زنجیری هدایت می شود که از 192 جزء ساخته شده و از همانطور که می چرخد تا شب و روز را نشان دهد، رنگش هم عوض می شود.

Frank Muller Vanguard Lady Skeleton

خیلی ساده لوحانه است که طور دیگری فکر کنیم: زنان  به ساعتی نیاز ندارند که سنگهای قیمتی در آن بکار رفته باشد تا زیبایی مکانیسمش را تحسین کنند. فران مولر نکته مربوط به این تفسیر اسکلتی را ثابت می کند. منحنی های زیبای قاب تونو شکل آن از جنس طلا یا استیل می باشند.

HYT H20 Time Is Fluid Gold

HYT با حرکت مایع قرمز و شفاف از بین لوله کالیبر دایره ای، زمان را نشان می دهد. طرح الماسی گلدار صفحات دقیقه شما و ثانیه شمار آن، موید قصد این برند برای پیوند سنت های ساعت سازی با بینش مدرن آن نسبت به زمان است.

Richard Mille RM 07-03 Myrtille

ریچارد میل از شیشه آبنبات در کلکسیون زنانه جدیدش استفاده می کند، که با تکه های شیرین میوه های قندی پر شده است. برای ساخت این ساعت RM 07-03 Myrtille (بلوبری)، چهار تا آبنبات چوبی گرد، دو تا روبان چسبنده و دو تا قند به اضافه یک پاپ رنگ در پیچ های موتور ساخت داخل استفاده شده است.

RJ Arraw Two-Face

RJ استعدادش را صرف آوردن ارواح پیچیده به بزرگترین دشمن Batman کرده است. چیزی که موجب شده این ساعت Two-Face به کمال برسد. موتور اسکلتی با کوک دستی این ساعت، به صورت نیمه باز است، اما ویژگی برجسته آن، استفاده از لیزر در سمت راست ساعت، مخصوصا روی بزل آن است.

Roger Dubuis Excalibur shooting Star-blue

این ساعت 36mm Excalibur زنانه، به رویکرد مکانیکی پیشرفته راجر دوبیس برای ساعت سازی وفادار است، که از یک توربیلون معلق در موتور اسکلتی اش استفاده کرده است. این ساعت، نامش را از ستاره طلایی صورتی تیراندازی گرفته است که به سرعت در این پس زمینه پر جنب و جوش حرکت می کند، و با دو ستاره مینای آبی در برابر یک دکور آبی اسکورت شده است.

Speak-Marin One & Two Openworked Dual Time

این اولین ساعت Speak-Marin برای مسافران است که زمان محلی را در مرکز و زمان وطنی را به صورت 24 ساعته در یک صفحه نمایش فرعی نشان می دهد. تغییرات اندکی در قاب Piccadilly آن صورت گرفته، که به خاطر تناسب بیشتر ارگونومیک و خطوط مایع، از طلای صورتی ساخته شده است.

Ulysse Nardin Skeleton X Blue

ساعت Skeleton X که با قطرهای 42mm و 43mm ارائه شده و مجددا مدلسازی شده است، به خاطر معماری هندسی موتورش از سایر ساعتهای اسکلتی متمایز است. چهار نشانگر یک X را تشکیل می دهند، که با یک مجموعه مثلثی در یک قاب دایره ای شکل طراحی شده است. تمام اینها با درجه ای شفافیت همراه هستند.

منبع

دسته بندی : ترین ها