سبد خرید من
جمع کل :
-
تخفیف :
-
مالیات :
-
قابل پرداخت :
-
Richard Mille RM 52-05
فیگورات
14/بهمن/1398

ریچارد میل کهکشان در دست شما

در این مقاله یکی از ساعت های جدید ریچارد میل دست نیافتنی را برای شما دوستان به اشتراک می گذاریم.این ساعت جالب و بی نظیر دارای نکات و ریزه کاری های بسیاری هست .

این ساعت اولین مدلی هست که برند ریچارد میل با نام فرل ویلیامس خواننده آمریکایی و دوست برند معرفی نموده است که بر اساس رویای کودکی این خواننده و علاقه وی به علم فضانوردی و سفر به سیاره مریخ طراحی شده است . 

همانگونه که مشاهده می فرمایید قسمت اصلی صفحه ساعت شامل تصویر کلاه یک فضانورد هست که انعکاس تصویری از سیاره مریخ بر روی شیشه کلاه آن نقش بسته است.کلاه فضانورد با استفاده از تیتانیوم درجه 5 تولید شده است که به روش بسیار دقیق و میکروسکوپی رنگ آمیزی شده است.تصویری که از سطح مریخ در قسمتی میانی کلاه مشاهده میفرمایید بر روی سطحی از جنس طلای سرخ و با استفاده از قراردادن رنگدانه های نارنجی- قرمز و آبی-مشکی طراحی و به روش کوره ای نقش بسته است.

در قسمت های کناری کلاه خود نورافکن ها و دوربین های فیلمبرداری زیبایی با استفاده از 4 عدد سنگ الماس و دو سنگ سافایر مشکی قرارگرفته است.بدنه قاب ساعت ترکیبی کامپوزیتی بی نظیر از سبکی تیتانیوم و سختی سرامیک می باشد و به رنگ قهوه ای براق طراحی شده که ناشی از حضور شبکه های فلزی زیرکونیوم در ساختار قاب می باشد.

موتور این ساعت نیز با ساختاري عجیب با پایه تیتانیوم درجه 5 طراحی شده است و داراي ظاهري شبیه سکوی پرتاب موشک می باشد.صفحه اصلی موتور ساعت با استفاده از شیشه به رنگ آبی تصویر زیبایی از فضای پر ستاره خارج جو را در قسمت پشتی ساعت به وجود آورده است.ستاره های براق بر روی شیشه کریستال های مثلثی و 6 ضلعی می باشد که بر روی شیشه قرار گرفته اند. این ساعت زیبا تنها با تعداد محدود 30 عدد تولید شده است و قیمت آن 969000 دلار می باشد.

با تشکر از کانال تلگرام : Persian_watch_critic_PWC

منبع