سبد خرید من
جمع کل :
-
تخفیف :
-
مالیات :
-
قابل پرداخت :
-
مراحل فروش
فیگورات
28/بهمن/1398

ساعت خود را با ما بفروشید

خدمات فیگورات

فیگورات با بهره مندی از مجرب ترین ساعت فروشان و تعمیر کاران خوش نام و معتبر در بازار ساعت های لوکس ، در حفظ منافع مشتریان خود می کوشد. تجاربی که در مجموع به نیم قرن می رسد. داشتن چنین افراد مجرب و با انگیزه ای به ما امکان ارائه ضمانت در قبال خرید و فروش ساعت هایی ارزشمند و گران بها را برای سالیان متمادی امکان پذیر می نماید. فروش ساعت شما در وبسایت فیگورات در دو صورت به انتخاب شما انجام میشود. امانی و آنی

کافی ست بعد از پر کردن فرم قیمت گذاری با ما در روند خرید و فروش ساعت مچی خود همراه شوید.

 

قوانین فروش امانی

فروشگاه فیگورات این امکان را فراهم می کند تا بتوانید کالای خود را به صورت امانی نزد ما به فروش برسانید. پس از دریافت رسید منتظر فروش ساعت خود به قیمت دلخواه خود بمانید. ساعت شما در هر دو فروشگاه مجازی و حقیقی برای مشتریان به نمایش گذاشته خواهد شد.

 

جهت بهتر فروخته شدن ساعت خود میتوانید از ارتقاء گارانتی یکساله برنزی خدمات فیگورات به طرح های نقره ای و طلایی استفاده کنید.

 

طلایی : پلیش ، تعمیرات ، قطعات داخلی (تولید محتوا ویدئویی + پست در اینستاگرام + قرار دادن در صفحه اول وبسایت ) 

نقره‌ای : پلیش ، تعمیرات ( تولید محتوای عکسی + قرار دادن در صفحه اول وبسایت )

برنزی : تعمیرات (پیش فرض)

 

*لازم به ذکر است که تمام ساعت هایی که در فروشگاه حقیقی و مجازی فیگورات فروخته میشود بصورت پیش فرض تحت پوشش گارانتی برنزی هستند.

 

٪سهم فیگورات در زمان فروش

 طلایی ۱۵٪ از قیمت ساعت شما

 نقره‌ای۱۰٪ از ساعت شما

برنزی ۷٪ از ساعت شما (پیش فرض)

 

 

مهم: در زمان ساعت سپاری ۳٪ از مبلغ ساعت به صورت امانت از مشتری دریافت میشود.

*ساعت سپاری مشتریان خانگی به صورت فیزیکی الزامی است.

 در صورت انصراف از خرید ظرف کمتر از یکماه (مدت مندرج در قرارداد) ۳٪سپرده در زمان ساعت سپاری به مشتری مرجوع نخواهد شد. و تا یکماه درخواست فروش مجدد ساعت پذیرفته نخواهد شد.

و درصورت عدم توانایی فروش ساعت بوسیله فیگورات در بازده زمانی یکماه ، ۳٪ سپرده شده به مشتری عودت داده خواهد شد.

در صورت فروش ساعت در بازده زمانی یکماه ۳٪سپرده در سهم فیگورات منظور و محاسبه میشود.

همکاران درصدی جهت ساعت سپاری ۳٪سپرده پرداخت نخواهند کرد.

پیشنهاد ما برای همکارانی که ساعت سپاری را به صورت فیزیکی بمدت یکماه انجام میدهند ، ارائه پکیج نقره‌ای (پلیش و تعمیرات)  در ازای دریافت درصد پکیج برنزی (تعمیرات) است. ولی در صورت انصراف در کمتر از یکماه مبلغ پکیج نقره ای بایستی پرداخت شود.

*همکاران به فروشگاه های دارای جواز کسب و حداقل سابقه کاری ۳ سال تلقی میشود. در غیر این صورت همکاران بدون فروشگاه جزو مشتریان خانگی محسوب میشوند. و فروشگاه های دارای کمتر از سه سال سابقه کاری باید امضای سه فروشگاه معتبر را در پشت برگه قرارداد همکاری داشته باشند.

قوانین فروش آنی

با توجه به تجربه متخصصان فیگورات فروش ساعت کار کرده شما بسیار آسان و در مدت زمان کوتاه  امکان پذیر است. ما با ایجاد یک فضای امن ، رقابتی و جذاب سعی می کنیم تا کالای شما را به بالا ترین قیمت به فروش برسانیم. تمام تلاش تیم ما ایجاد یک تجربه خوب از خرید و فروش آگاهانه و ایمن در بستر فضای مجازی است.

چهار قدم ساده تا فروش ساعت مچی کارکرده

  • بارگذاری اطلاعات

با تکمیل فرم قیمت گذاری ، تمام اطلاعات مرتبط با ساعت تان را با ما به اشتراک گذارید. با تهیه عکس از زوایای مختلف ساعت ( صفحه ، درب پشت ، دسته کوک ، قفل بند ، اوراق) به ما در قیمت گذاری هرچه دقیق تر ساعت کمک کنید.

  • تماس با شما

بعد از رویت تصاویر و اطلاعات ساعت با شما تماس گرفته می شود تا در اولین فرصت ترتیب یک ملاقات حضوری برای کارشناسی ساعت شما در فروشگاه فیگورات یا در صورت امکان محل کا یا سکونت شما داده شود.

  • ارزیابی فیزیکی

در این مرحله ،  بازدید و چکاپ کامل ساعت شما بوسیله متخصصین ما در راستای تایید سلامت و اصالت کالا همچنین سلامت کالا (در فروشگاه) و همچنین صحت اوراق بارگذاری شده ، انجام میشود.

  • پرداخت نهایی

بعد از ارزیابی ها قیمت پیشنهادی ما به شما اعلام و در صورت رضایت هر دو طرف خرید ساعت انجام می گردد.

 

برندهایی که می توانید در فیگورات به فروش برسانید :

به واسطه شناخت و تخصص تیم فیگورات در در حال حاضر تنها فروش و مشاوره در زمینه برندهای زیر امکان پذیر می باشد : 

منبع

دسته بندی : خدمات فیگورات