سبد خرید من
جمع کل :
-
تخفیف :
-
مالیات :
-
قابل پرداخت :
-
لس انجلس و رولکس
فیگورات
20/فروردین/1399

رولکس همیشه انتخاب سلبریتی ها بوده است

لس آنجلس شهر سلبریتی ها و محل تولد سینمای مدرن است. Rolex از زمان معرفی صفحه سیلورش در دهه 1970، ساعت انتخابی سلبریتی ها در همه جا بوده است. Rolex در اکران فیلم بدنام 007روی مچ دست شان کانری دیده شد. از آن زمان به بعد، ستاره های سینما، اشخاص مهم جامعه، شخصیت های سیاسی، و ورزشکاران برتر، Rolex را به عنوان ساعت موردنظرشان انتخاب کردند، که این مساله نه تنها به خاطر ظاهر زیبایش، بلکه به دلیل صنعتگری و دوام آن بود.

امروزه، وقتی صفحات براق مجلات را ورق می زنید، تلویزیون نگاه می کنید، یا به سینما می روید، اگر دقت کنید، متوجه سیل ساعتهای Rolex می شوید که افراد مشهور به دست دارند. به عنوان مثال، جنیفر آنیستون یک طرفدار بزرگ مدل مردانه ساعتهای Rolex Day-Date با طلای زرد و بند رئیس جمهوری است. دیده شده که وی ساعت Rolexاش را در کارهای رسمی و مهمانی های غیررسمی همه جا به دست دارد.

مدل Rolex Day-Date president واقعا یک ساعت همه منظوره و خوش استیل است که استفاده از آن در مهمانی های غیررسمی و کارهای رسمی مشهود است. اگر به دنبال یک ساعت سوئیسی بادوام، لوکس و زیبا هستید، Rolex Day-Date 18038 با نشانگرهای الماس ساعت، صفحه نمایش شامپاینی، و بزل کلاسیک شیاردار، درست همان چیزی است که به دنبالش هستید.

 جنیفر آنیستون تنها کسی نیست که طرفدار ساعتهای Rolex است. دیده شده که هالی بری هم ساعت Rolex Datejust II می پوشد، درحالیکه جنیفر گارنر مدل قدیمی تر ساعتهای Rolex Datejust را ترجیح می دهد. جنیفر لوپز هم یک ساعت اسپرت Datejust دارد.

سوا از اینکه ساعت Rolex روی مچ دست سلبریتی ها دیده می شود، با اسپانسری مراسم تاریخی مهم، به ترویج فرهنگ لس آنجلس هم کمک شایانی می کند. در 4 فوریه سال 2014، Rolex یکی از چند اسپانسر محدودی بود که به مراسم 100مین سالگرد بورلی هیلز کمک کرد.

بنابراین، چه در یک مهمانی در لس آنجلس باشید، یا در حال انجام کسب و کار، هیچ جای نگرانی نیست، آرام باشید درست مثل اینکه بومی لس آنجلس هستید، Rolex ساعتی است که به شما کمک می کند همزمان در یک جمع برجسته باشید و هم با آنها راحت قاطی شوید. Rolex یک سری مدلهای سفارشی را ارائه می دهد که موجب می شود ساعت تان برایتان منحصربفرد باشد. این مدلهای سفارشی از اضافه کردن الماس و سنگهای قیمتی گرفته تا صفحات نمایش با رنگهای عجیب و غیرعادی، نشانگرهای سفارشی، و فلزات گرانبها را پوشش می دهند، البته یک سری مدلهای Rolex که امکان سفارشی ساختن آنها تقریبا نامحدود است.

منبع

دسته بندی : دنیای رولکس