سبد خرید من
جمع کل :
-
تخفیف :
-
مالیات :
-
قابل پرداخت :
-
تعمیرات تخصصی ساعت
فیگورات
2/اردیبهشت/1399

تیم تکنسین ها فیگورات در خدمت شما هستند

 باتکیه بر تجربه و توان متخصصان ما، تیم فیگورات طیف گسترده ای از تعمیرات تخصصی ساعت را در چهار زمینه چکاپ ، سرویس ، ترمیم ظاهری و در صورت نیاز تعویض قطعات به مشتریان خود با گارانتی 18 ماهه معتبر پیشنهاد میکند.

گارانتی طلایی : پلیش ، تعمیرات ، قطعات داخلی

گارانتی نقره‌ای : پلیش ، تعمیرات

گارانتی برنزی : تعمیرات (پیش فرض)

 

تعمیرات تخصصی ساعت

فیگورات با همکاری تکنسین های با تجربه و آموزش دیده در کشور سوئیس و همچنین مراکز تخصصی در زمینه تعمیرات ساعت اقدام به ارائه خدمات و ضمانت ساعت های کارکرده خود میکند. این بدان معنی است که تعمیر کاران حرفه ای هستند که مشتاقانه پذیرای ساعت های معیوب شما هستند. مدیر و مسئول خدمات آقای قربانی خود یک تکنسین دوره دیده با 12 سال تجربه ترمیم و تعمیر ساعت های ارزنده سوئیسی است که اماده مشاوره در نحوه و نوع تعمیر مورد نیاز و نگهداری صحیح ساعتهای مراجعین در فروشگاه فیگورات است. تکنسین های ما متخصص در ارائه خدمات برای ساعت های رده بالای سوئیسی هستند.

عمر ساعت خود را افزایش دهید

وقتی با خرید یک ساعت گران قیمت سرمایه گذاری میکنید. بسیار مهم است که به صورت مرتب و مشخص کیفیت آن را بررسی کنید. امری که باعث دوام و دقت بیشتر ساعت مچی شما خواهد شد. این کار بایستی با ابزار ، امکانات و قطعات بسیار مرغوبی جهت بقای بیشتر ساعت انجام شود.

از اونجایی که تکنسین های ما شاهد تعداد دفعات بیشماری بودن که یک ساعت مچی به دلیل خدمات ارزان اسیب بیشتری دیده و در نتیجه تبدیل به ساعت ارزانتری هم شده. و سال های کمتری رو در استفاده صاحبش بوده. با اطمینان به شما میگوییم که تکنسین آموزش دیده ما دارا تجربه و مهارت های عملی مناسبی هستند برا بهبود عملکرد ساعت مچی شما و اغلب برندهای سوئیسی ارزنده.

 

خدمات ساعت ما

همانطور که پیشتر هم اشاره کرده بودیم تکنسین های ما در چهار صورت امکان ، توانایی انجام انواع خدمات و تعمیر اغلب برندهای مرغوب لوکس را دارا هستند.

یکسری از خدماتت فنی ما هستند که باکمی صبر و شاید صرف یک فنجان چای یا شیرینی خانگی امکانپذیر هستند. و در این فرصت امکان انداختن یک نگاه اجمالی به دیگر محصولات و ژورنال های خارجی فروشگاه را هم خواهید داشت.

در صورت نیاز و توافق برای هزینه و مدت زمان ، ساعتتان نزد ما میماند و شما از ما رسید خدمات دریافت میکنید. خیالتان راحت باشد در صورت نیاز و یا سریعتر حاضر شدن ساعتتان خودمان با شما تماس خواهیم گرفت.

  • ایرادیابی و چکاپ

تعویض باطری ساعت

اگر که باطری ساعتتون تموم شده که اصلا جای نگرانی نیست. هرچند که ما معمولا برای کنترل بیشتر عملکرد ساعت یک روز مان رو برای نگهداری ساعت پیشنهاد میکنیم اما اگر نمیتونید این زمان رو صبر کنید ، اشکالی ندارد میتوانیم در کمتر از یک ساعت باطری ساعتتون رو تعویض کنیم

آنتی-مگنت

اغلب ، قرار گرفتن ساعت های مچی اتو ماتیک در کنار حوزه های مغناطیس مثل اشیاء که دارای آهن ربا هستند باعث اختلال در کارکرد این نوع مکانیزم از ساعت ها میشود. مثلا برای دقایقی ساعت اتوماتیک شما جلو میرود ویا عقب میماند. باز هم جای نگرانی نیست ما در فروشگاه وسیله آنتی مگنتی داریم که این مشکل را به راحتی و به سرعت در کمتر از ده ثانیه رفع میکند. باز هم تا صرف یک فنجان چی یا قهوه!

کارشناسی سلامت

دستگاه های کنترل عملکرد ما به خوبی میتوانند نوع عملکرد و کارکرد ساعت شما رو اندازه گیری کنند و به این این امکان به ما میدهند که با خیال آسوده در مورد ساعت شما نظر خودمان رو اعلام بدیم.

مقاومت در برابر آب

با توجه به استحلاک واشرها در خدمات انجام گرفته در طول زمان بر ساعت با انجام تست اولیه و بررسی شواهد با دستگاه تست واترپروف ما میتوانیم میزان مقاومت در برابر آب را از 100 متر تا 1200 متر اندازه گیری کنیم. البته برای این کار به 48 ساعت زمان نیاز است.

تنظیم کار کرد ساعت

معمولا این نوع تنظیمات برای ساعت های اتوماتیک انجام میشود و انجام این تنظیم به کمک دستگاه ویبرو گراف دیجیتال امکانپذیر میباشد.

https://figorat.com/photos/shares/ساعت%20تعمیر.jpg

  • سرویس کامل ساعت

دقیقا مثل یک خودور ، برای اینکه ساعت شما همیشه در یک حالت مطلوب بماند نیاز است تا وضعیت ساعت خود را هر 3-5 سال مورد بررسی قرار دهید.

پیشنهاد ما برای ساعت های کوکی هر 3-5 سال و برای ساعت های با مکانیزم اتوماتیک هر 5-7 سال است.

یک سرویس کامل شامل:

  • بررسی نیاز ساعت به قطعات یا خدمات خاص
  • باز کردن تمام اجزای تشکیل دهنده موتور ساعت با تخصصی ترین ابزار
  • شستشو و روغن کاری دقیق دوباره قطعات پراستحکاک
  • شستشو قاب و بند ساعت
  • تعویض و گریس کاری و واشر ها در صورت نیاز
  • تست ساعت بر روی دستگاه ویبرو گراف
  • تست کار کرد ساعت برای 3-5 روز قبل از تحویل به مشتری

با توجه به برخی محدودیت ها و قوانین ، تکنسین های ما مجاز به تعمیر ساعت های شما در ایران نیستند. بنا براین در برخی موارد با توافق شما و توسل به شرکت های وارد کننده مجاز ، ساعت های شما را به مراکز تعمیر در کشور سازنده خواهیم فرستاد.

  • ترمیم ظاهری ساعت

شستشو

تعریق دست ، استفاده از کرم های پوست و مواد آرایشی باعث جرم بستن در لا به لای بندهای ساعت شما میشوند. بنابراین ساه شدن قسمت هایی از قاب و بد ساعت شما طبیعی بنظر میرسد. ما با دستگاه های اولتراسونیک و بخار صنعتی ساعت های شما را شستشو و جرم زدایی میکنیم.

پلیش قاب و بند

بعد از سال ها استفاده و برخورد های متعدد ساعت مچی شما با اشیائ بیرونی ساعت شما دارای خش ها و تو رفتگی هایی است که نیاز به پلیش و ترمیم دارد. ما ساعت شما با حفظ ترکیب و زاویه را مثل روز اول دوباره نو میکنیم!

تعویض شیشه

شیشه یا تلق یک ساعت مچی هم از این قائده مستثنی نیست. و در معرض برخورد و آسیب است. شاید شیشه یا تلق ساعت شما هم به علت خش های فراوان شما را نسبت به ساعت یادگاریتان دل چرکین کرده. تا جایی که امکان داشته باشد تلق/شیشه ساعت شما را پلیش و غیر این صورت پیشنهاد تعویض شیشه ساعتتان را خواهیم داد

ترمیم صفحه

گاهی اوقات صفحه ویا عقربه های ساعت شما به دلائل مختلف دچار آسیب میشوند. اگر ساعت شما یک ساعت قدیمی نباشد ، خرابی صفحه یک ساعت مچی از بخار گرفتگی صفحه تا خرد شدن شیشه ساعت و یا حتی سهل انگاری یک تعمیرکار کم تجربه میتواند اتفاق افتاده باشد. در هر صورت با ابزار و امکانات و با تکیه بر تجربه برخی از تکنسین های حرفه ای ترمیم و چاپ دوباره صفحه امکانپذیر است. و در صورت امکان سنجی خرید یک صفحه ساعت به شما پیشنهاد داده میشود. 

منبع

دسته بندی : خدمات فیگورات